خانه / درباره شرکت

درباره شرکت

معرفی شرکت

کشت زعفران در استان چهارمحال و بختیاری از سال ۱۳۸۹ به صورت جدی و گسترده آغاز شده و در تابستان ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ به اوج خود رسیده است در سالهای اخیر شرکت طلای سرخ بامداد توانست با کشت و نظارت مزارع زعفران در استان بالغ بر ۱۰۰ هکتار مزرعه زعفران فعال و با بازدهی بالا ایجاد کند این شرکت در سال ۹۴ و ۹۵ قسمت اعظم زعفران تولیدی را از کشاورز خریداری و به صورت بسته بندی به بازار عرضه کرده است. ما مفتخریم که کشاورزان با کاربرد توصیه های کارشناسان این شرکت توانستند نتیجه مطلوبی دریافت کنند.

مزارع کشت شده زیر نظر این شرکت محدود به منطقه خاص نبوده و در تمام استان پراکنده است عمده کشت در شهرستان های شهرکرد، فرخشهر، بن، فارسان، لردگان،کیار صورت گرفته و در دو سال اخیر کشت زعفران به شهرستان کوهرنگ نیز رسیده است.

کشت زعفران در سال گذشته به صورت مکانیزه با دستگاه که به صورت ویژه جهت کشت زعفران طراحی شده است در تمام سطح استان صورت گرفت و این امر فرایند کشت را بسیار آسان و زمان کشت را به حداقل زمان ممکن رسانده است به نحوی که کشت هر جریب در کمتر از یک ساعت صورت می گیرد.

این شرکت با تخصص و تجربه در زمینه زعفران از گزینش و فروش پیاز مرغوب جهت کشت تا بسته بندی و عرضه محصول نهایی به بازار فعالیت دارد و همین امر کار کشاورزان را آسان نموده و مشکلی در جهت خرید پیاز، کشت و مراقبت از زمین کشت شده و فروش زعفران تولیدی ندارند.

استان اصفهان، مرکزی و کهکیلویه و بویراحمد، تهران، کردستان، خوزستان به ترتیب بیشترین سهم را پس از چهارمحال و بختیاری درکشت زعفران زیر نظر این شرکت دارا بوده و  کشت در این استان ها با دستگاه مکانیزه زعفران متعلق به این شرکت صورت گرفته است.

جهت مشاوره و یا خرید پیاز زعفران می توانید با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۹۱۳۹۷۸۶۸۸۳ خانم مهندس شمس

۰۹۳۷۶۵۵۷۹۱۶ اقای مهندس قانی